چطور فنجان آلوده شما را مسموم می‌کند

دانه‌های چایی که در قوری می‌ریزید تقصیری ندارند! مشکل جای دیگری هست. مشکل درست روی میز شما جا‌خوش‌انجامه.

به نقل گروه منطقه موزیک ۲۰:۳۰؛ در اطراف همین لیوانی که روزها به همراه آن چای می‌نوشید و صبح‌ها در آشپزخانه محل کارتان شسته می‌شود. محققان می‌گویند چای خوردن در لیوانی که در آبدارخانه ادارات شسته می‌شود، می‌تواند شما را بیمار کند. به گفته آنها، وقتی آبدارچی سازمان، ۲۰فنجان را به همراه یک اسفنج می‌شوید، زمینه را برای انتقال به همراهکتری‌ها و میکروب‌های جاخوش‌انجامه در هر لیوان، به لیوان دیگر فراهم می‌کند.
 
 
به گفته آنها، اگر قرار هست در محل کارتان چای یا نوشیدنی دیگری را بنوشید، بهتر هست تقاضای خرید یک ماشین ظرف‌شویی برای شرکت را مطرح کنید؛ چراکه ماشین‌های ظرف‌شویی، به همراه ریختن آب داغ روی ظرف‌ها، احتمال ماندگار انجام گرفتن میکروب در آنها را کاهش می‌دهند؛ اما وقتی لیوان‌ها به همراه آب ولرم شسته می‌شوند و همه آنها به همراه یک اسکاچ تمیز می‌شوند، احتمال دچارانجام گرفتن مصرف‌کنندگان‌شان به اسهال، درد شکمی، تهوع یا بیماری‌های ویروسی و به همراهکتریایی، افزایش پیدا می‌کند.
 
 
درصورتی‌که امکان تهیه ماشین ظرف‌شویی برای سازمان‌تان وجود ندارد، از مسئولان آبدارخانه بخواهید که اسفنج‌های ظرف‌شویی را مدام عوض کنند و بعد از هر به همراهر هستفاده آنها را به همراه دقت بشویند.
 
منبع:سلامت نیوز

منبع

نوشته چطور فنجان آلوده شما را مسموم می‌کند اولین بار در شهر موزیک پدیدار شد.